НОВИНИ КОМПАНІЇ

05.04.2019

НАШ НОВИЙ САЙТ!

Дорогі друзі! З радістю повідомляємо вам від імені всієї нашої команди, що ми запустили новий сайт. Новий сайт – нові досягнення, вдосконалення, якими ми з радістю поділимося з вами! Крім естетичних характеристик, особливу увагу наша команда намагалася приділити інформаційному забезпеченню сайту. Функціональність і мінімалізм сайту доповнюються зручним розташуванням блоків.

На нашому сайті вас зустріне вітальне слово власника компанії, після чого ви зможете зануритися в історію створення ТОВ ВКК АРІЯ, порадіти за наші досягнення і побачити наші переваги, також ознайомитися з послугами які ми надаємо і дозвільними документами, бути в курсі останніх новин нашої компанії, тобто наочно побачити загальну картину життя компанії АРІЯ. До того ж зроблений зручний доступ до всього функціоналу сайту за допомогою додаткового меню.

Зміни тільки починатися! Найближчим часом ми плануємо збагачувати контент нашого сайту, що надасть можливість дізнатися про нас ще більше інформації.
Для зручності ви завжди можете запитати, що Вас цікавить, скориставшись функцією «написати нам», будемо раді відповісти на всі питання.

16.04.2019

ВІДКРИТІ ВАКАНСІЇ!

Компанія «АРІЯ», основним напрямком діяльності якої є будівництво «під ключ», експлуатація і обслуговування об’єктів мобільного зв’язку, запрошує взяти участь в конкурсі на наступні вакансії.

Розроблено компанією rabota.ua спеціально для ТОВ ВКК "АРІЯ"

Хочеш працювати в молодій, перспективній, професійній, трудолюбивій, дружній, веселій, креативній команді? Тоді ми чекаємо саме ТЕБЕ!!!

16.04.2019

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ!

Оскільки соціальні мережі сьогодні — це невіддільна частина нашого життя, будемо раді вітати вас на наших бізнес-сторінках. Слідкуйте за нашими оновленнями.

Ми в Facebook

https://www.facebook.com/ariya.poltava/

Давайте дружити! Підписавшись на нашу сторінку в Facebook, ви будете першими дізнаватися про поточні новини нашої компанії.
Ми в Instagram

https://www.instagram.com/ariyacompany/

Незважаючи на те, що в Instagram нашої компанії немає щоденних селфі та зворушливих портретів чотириногих домашніх улюбленців, ви знайдете в ньому багато цікавого!
Ви хочете дізнатися про нас більше? Приєднуйся до нас! Ми будемо дуже раді бачити вас.

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ

ПАРТНЕРІВ

ФАХІВЦІВ

МЕНЕДЖЕРІВ

Наша адреса:

Україна, 36007, м. Полтава, пров. Шевченка 7-А

Телефон/Факс:

Телефон: +38 (0532) 568-849
Факс: +38(0532)569-058

Ми в соцмережах:

Закрыть меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас!