НОВИНИ КОМПАНІЇ

22.07.2020

ВІДКРИТІ ВАКАНСІЇ!

Компанія «АРІЯ», основним напрямком діяльності якої є будівництво «під ключ», експлуатація і обслуговування об’єктів мобільного зв’язку, запрошує взяти участь в конкурсі на наступні вакансії.

Розроблено компанією rabota.ua спеціально для ТОВ ВКК "АРІЯ"

Хочеш працювати в молодій, перспективній, професійній, трудолюбивій, дружній, веселій, креативній команді? Тоді ми чекаємо саме ТЕБЕ!!!

17.04.2020

Нові партнерські відносини

Раді повідомити, що 2020 рік почався продуктивно. Наша компанія розпочала партнерські відносини з міцними та надійними КОРПОРАЦІЯМИ.

21.11.2019

День відкритих дверей

В ТОВ ВКК «АРІЯ» відбувся День відкритих дверей. Зацікавились студенти, які працюють на перспективу, дбаючи про майбутнє.

14.06.2019

Презентація продукції ASSECURO Sp.z.o.o.

«Потребность в безопасности является одной из основных потребностей каждого человека. Никакая работа или заработок не стоят потери здоровья или жизни» — ASSECURO Sp.z.o.o.

Дорогі друзі! ТОВ ВКК «АРІЯ» повністю підтримує думку ASSECURO Sp.z.o.o. – Польського виробника засобів захисту від падіння з висоти, так як немає нічого ціннішого за життя наших співробітників.

Сьогодні в ТОВ ВКК «АРІЯ» відбулася презентація продукції ASSECURO Sp.z.o.o., яка допомагає нам створювати безпечні умови праці для наших робітників. Ми вже досить давно використовуємо в роботі продукцію даної компанії і сьогодні вдалося особисто познайомитись з представниками дочірньої компанії ASSECURO Sp.z.o.o. на території України ТОВ «АССЕКУРО Україна». https://assecuro.com.ua    

Зустріч пройшла захоплююче, інформаційно та корисно, кожний з учасників зміг почерпнути щось нове для себе. Наші співробітники протестували новинки компанії та отримали відповіді на всі поставлені питання.

Сподіваємося, що наше особисте знайомство та співпраця на цьому не зупиняться і в найближчому майбутньому ми станемо не лише партнерами, а й друзями! Дякуємо за співпрацю!

16.04.2019

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ!

Оскільки соціальні мережі сьогодні — це невіддільна частина нашого життя, будемо раді вітати вас на наших бізнес-сторінках. Слідкуйте за нашими оновленнями.

Ми в Facebook

https://www.facebook.com/ariya.poltava/

Давайте дружити! Підписавшись на нашу сторінку в Facebook, ви будете першими дізнаватися про поточні новини нашої компанії.
Ми в Instagram

https://www.instagram.com/ariyacompany/

Незважаючи на те, що в Instagram нашої компанії немає щоденних селфі та зворушливих портретів чотириногих домашніх улюбленців, ви знайдете в ньому багато цікавого!
Ви хочете дізнатися про нас більше? Приєднуйся до нас! Ми будемо дуже раді бачити вас.

05.04.2019

НАШ НОВИЙ САЙТ!

Дорогі друзі! З радістю повідомляємо вам від імені всієї нашої команди, що ми запустили новий сайт. Новий сайт – нові досягнення, вдосконалення, якими ми з радістю поділимося з вами! Крім естетичних характеристик, особливу увагу наша команда намагалася приділити інформаційному забезпеченню сайту. Функціональність і мінімалізм сайту доповнюються зручним розташуванням блоків.

На нашому сайті вас зустріне вітальне слово власника компанії, після чого ви зможете зануритися в історію створення ТОВ ВКК АРІЯ, порадіти за наші досягнення і побачити наші переваги, також ознайомитися з послугами які ми надаємо і дозвільними документами, бути в курсі останніх новин нашої компанії, тобто наочно побачити загальну картину життя компанії АРІЯ. До того ж зроблений зручний доступ до всього функціоналу сайту за допомогою додаткового меню.

Зміни тільки починатися! Найближчим часом ми плануємо збагачувати контент нашого сайту, що надасть можливість дізнатися про нас ще більше інформації.
Для зручності ви завжди можете запитати, що Вас цікавить, скориставшись функцією «написати нам», будемо раді відповісти на всі питання.

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ

ПАРТНЕРІВ

ФАХІВЦІВ

МЕНЕДЖЕРІВ

Наша адреса:

Україна, 36007, м. Полтава, пров. Шевченка 7-А

Телефон/Факс:

Телефон: +38 (0532) 568-849
Факс: +38(0532)569-058

Ми в соцмережах:

Закрыть меню